Místní tiskárna? Více možností máte s online tiskárnou!

Potřebujete vytisknout pár papírů, informační letáky, plakáty o dobrovolnické akci, kterou se sousedy společně plánujete, nebo vám právě došly firemní vizitky? Pak jistě hledáte informace o tom, jaké možnosti tisku vlastně máte, a s jakou cenou máte alespoň hrubým odhadem počítat.

Nejlepší volba pro tisk

Ve vašem okolí určitě najdete nejednu tiskárnu. Pak už stačí jen zjistit její otevírací dobu, najít v jejím rámci ve svém časovém rozvrhu alespoň hodinové okno, vzít si s sebou peníze – raději více než méně, protože dopředu jen stěží odhadnete finální částku, kterou za tisk zaplatíte, a vyrazit na cestu. Anebo si to můžete zařídit jinak. Z pohodlí domova, z parku, tramvaje, nebo odkudkoliv, kde je internet.

Mluvíme o online tiskárně, kde můžete tisk čehokoliv, co zrovna potřebujete, objednat klidně ve tři hodiny v noci ze své postele. Navíc máte po celou dobu zadávání detailů a při výběru parametrů tisknutého produktu přehled o aktuální ceně objednávky a předpokládaném termínu jejího vyhotovení a doručení. To bývá často také o dost rychlejší než v běžných tiskárnách. Vyzkoušejte nadstandardní servis a proklientské prostřední profesionální online tiskárny a k tisknutí takzvaně po staru se už nebudete chtít vrátit. Online tiskárny totiž nabízí úplně jiný svět, kde je vše zaměřeno na kvalitu a co nejlepší cenu produktu, ale zároveň také na pohodlí a spokojenost zákazníka.

Sortiment, který v kamenné provozovně jen tak nenajdete

Co v rámci online tiskáren, jako je třeba https://justprint.cz/ oceníte, je kromě úspory času a rychlosti zpracování také široký sortiment nabízených produktů. Kromě základních věcí, jako je tisk na archy papírů v mnoha velikostech, výroba vizitek, razítek nebo letáků různých rozměrů, vám totiž profesionální online tiskárny nabízejí také desítky a desítky produktů, které v rámci propagace ocení i firmy nebo živnostníci. Například reklamní polepy na auta a výlohy, bannery, katalogy, firemní bločky, plakáty odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jídelní a nápojové lístky pro restaurace a hotely, visačky na lahve pro vinaře, nálepky a samolepky, kalendáře, reklamní stojany, vstupenky, balící papíry s libovolným vzorem, wobblery s vaším logem či online pohlednice, kterými firmy klientům rády přejí k Vánocům nebo třeba k Valentýnu. O tolika možnostech na jednom místě se vám v běžných tiskárnách ani nesnilo.

S newsletterem můžete ušetřit dost peněz

Chcete-li zůstat v obraze, aniž abyste se neustále dívali na vývěsku tiskárny nebo kontrolovali její webové stránky, máme pro vás řešení. Naprostá většina online tiskáren nabízí svým zákazníkům možnost takzvaného newsletteru. Jde o pravidelně zasílaný e-mail, který informuje o firemních novinkách nebo třeba o členský výhodách, slevových akcích, výprodejích a jiných důležitých věcech. A proto vám doporučujeme přihlásit se k odběru newsletteru, aby vám neunikla žádná příležitost využít výhodnější nabídky dané tiskárny a ušetřit tím mnohdy nemalé peníze.

Napsat komentář