Ostravský Kreativ zve v půlce listopadu na Černou louku

Oblíbená prodejní výstava Kreativ Podzim nabídne návštěvníkům 3 dny plné inspirace hned ve třech výstavních prostorách a více než 180 vystavovatelů, kteří návštěvníkům představí pestrou škálu materiálů ke tvoření a také to nejlepší ze své tvorby. Součástí Kreativu bude doprovodný projekt Quilt, který formou výstavy bude prezentovat výsledky kreativní soutěže na téma „květy“.

Na Kreativu Podzim se představí zástupci firem, kterými jsou například OPTYS, Rooya, MSGOMA či Davona, kteří vám nabídnou k zakoupení velké množství materiálu určeného ke tvoření jako například korálky a komponenty, látky, galanterii, příze, šnůry nebo špagáty, originální knoflíky, skleněné kamínky, barvy, polymerové hmoty, suroviny pro výrobu svíček, floristický materiál. Z pomůcek jsou to například šicí nebo vyšívací stroje, malířské stojany, umělecké hobby štětce nebo fixy, kreslící desky, razítka a mnoho dalšího.

Součástí Kreativu Podzim bude výstava Quilt Ostrava 2019, organizovaná Fajnou galanterkou z Bílovce. Výstava bude tvořena vítěznými výrobky soutěžících vyrobenými technikou patchwork nebo quilt doplněné vyšíváním, perličkami či malováním na textil. Letošní ročník nese téma „květy“. Zájemci mohou přihlásit své quilty do 20.10.2019 na adresu choiva@seznam.cz a odeslat je do 1.11.2019 na adresu Fajna Galanterka, Lubojaty 99, Bílovec.

Z dalšího doprovodného programu se můžete těšit na workshopy. Čeká vás výroba mýdel a svíček na stáncích Libebit, Mydlidědek a Duhová planeta. Na stánku Rooya si přichystají tvoření náušnic, šperků a andílků z korálků. MOMARA nabídne workshop výroby náramků z minerálů. Klubíčka snů si připraví tvoření z příze, vyrobit si můžete náramky přátelství, macramé náramky či háčkované podšálky. Děti i dospělí si mohou vyzkoušet tvoření z papíru u Simony Mecové. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet olejomalbu je připraveno na stánku Artvive.cz malování krok za krokem, nutná je však rezervace na www.artvive.cz.

Veškeré podrobnosti o výstavě včetně seznamu vystavovatelů, přehledu workshopů, doprovodného programu či praktických informací pro návštěvníky naleznete na zcela novém webu Kreativu Podzim www.kreativostrava.cz a facebookové události na profilu @cerna.louka.ostrava.

Napsat komentář