Realitní portál CINCINK: Prodej a nákup nemovitostí nebyl nikdy jednodušší

Sledujete trh s nemovitostmi z důvodu nákupu nebo prodeje některé z nich? Pokud ano, pak jistě víte, že ceny nejrůznějších objektů jsou relativně vysoké. I přesto se ale nemovitosti poměrně hojně prodávají. Poptávka i nabídka jsou stále vcelku vyrovnané, a tak k transakcím dochází. Přesto je cesta k novému bytu, domu či jejich prodeji často trnitá. Čím to je? Především tím, že lidé objekt prodávají sami, případně využívají bazarových serverů nebo realitních kanceláří. Všude se setkají jednak s poplatky a jednak také s tím, že potenciální transakce se vleče. Je to škoda, protože realitní portál CINCINK to dokáže. Nevěříte? Pak vás o tom přesvědčíme v následujících řádcích. 

Rychlý nákup nemovitostí

Spousta lidí se nákupu nemovitostí hodně obává. A není se čemu divit, vždyť nejde o transakce za pár korun. Optimální je využít nějakého prostředníka. CINCINK je v tomto ohledu optimální volbou. Tento férový realitní portál nabízí spousty inzerátů, které jsou přehledně řazené, a vybrat si z nich není nijak složité. Jako člověk, který shání nějakou nemovitost, si můžete také nechat hlídat určité nabídky, jež vás zaujmou. 

Efektivní prodej objektů

Na čem nejčastěji ztroskotá prodej nějaké nemovitosti? Především kvůli nekvalitně řešenému inzerátu. Když se zájemce dívá po něčem, co by se mu hodilo, často vidí především na bazarových webech inzeráty s nekvalitními fotografiemi a mizerným popisem. V tomto momentu se svým výběrem končí. Aby také ne? Na CINCINK je inzerce zdarma, takže se prodejce nemusí obávat žádných velkých výdajů. Využít lze ale spousty výhodných služeb. Typické je kupříkladu profesionální otextování inzerátu. Ten zaujme už po přečtení několika slov. Stejně tak není problém nechat si vyfotit nemovitost profesionálem. Tím pádem získá daný inzerát ještě další rozměr. 

Právní služby zajištěny

Jakýkoli prodej bytu, domu nebo čehokoli jiného se neobejde bez právního servisu. Jen samotné sepsání smlouvy a další záležitosti musí být z hlediska legislativy dokonale ošetřené. Zapomenout nelze ani na platbu daně z převodu nemovitosti a jiné záležitosti. 

Jak je to s financováním nákupu?

Jen málokdy se stane, že by zájemce o nemovitost mohl kompletně všechno zainventovat z vlastních prostředků. Většinou potřebuje finanční injekci, což řeší realizací hypotečního úvěru. Ten si není problém vzít i v případě portálu CINCINK. Vždyť spolupracuje se svým partnerem, jedním z nejsilnějších hráčů na finančním poli, Komerční bankou. I díky tomu je koupě bytu, domu nebo čehokoli jiného mnohem jednodušší. Samozřejmě budete moci využít také služeb profesionálních finančních poradců, kteří jsou přímo na tomto portálu k dispozici.

Napsat komentář